Rádce pro zoufalé rodiče - Připoutej se, nebo umře jednorožec!

Hayers, Johannes; Achterwinter, Felix
Připoutej se, nebo umře jednorožec!
Překlad: Škultéty, Michaela
Odlehčený a zábavný rádce obsahuje celkem sto tipů určených zoufalým rodičům, kteří mají pocit, že už při výchově vyzkoušeli naprosto všechno – ale marně.
Autoři shromáždili nejlepší výchovné triky docela normálních rodičů. I když – je Angelika normální, když se vloupe do vlastního bytu, aby svého syna konečně naučila zamykat dveře? Je Marie normální, když nutí svou dceru zapnout si bezpečnostní pás vyhrožováním, že jinak umře jednorožec? Ovšem ať už jsou citovaní rodiče normální nebo ne, ať jsou jejich výchovné triky legální nebo ne, důležité je, že fungovaly.
Johannes Hayers se zabýval výzkumem trhu a podnikovou komunikací, dnes píše pro rozhlas a televizi.
Felix Achterwinter psal sloupky pro nejrůznější německé a anglické časopisy. Dnes pracuje v oblasti mediálního poradenství.
Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také tituly Když děti často stůňou, Soustřeď se! a Proč jsou krkavci lepší rodiče.